درباره ردلاین تیونینگک

تجربه، آموزگار همه چیز است!
یکی از دلایل اصلی خرابی زیاد خودرو در ایران کمبود مکانیک حرفه ای است. در شرایط امروزه که قیمت قطعات و دستمزدهای تعمیر ماشین بسیار بالا می باشد، استفاده از مکانیک های کم تجربه می تواند باعث ایجاد آسیب های جدی به بخش های مختلف ماشین گردد. تیم ردلاین تیونینگ با بهره مندی از کادری مجرب، تمامی مشکلات خودرو شما را در سریع ترین زمان ممکن عیب یابی و برطرف می نماید.
  • خدمات مشتری قوی
  • مهارت های عیب یابی
  • استفاده از ابزارهای جدید
  • استفاده از مرغوب ترین قطعات
  • رضایت 99 درصدی مشتریان
  • تحویل در کم ترین زمان
چیزهای بزرگ در کسب و کار هرگز توسط یک فرد انجام نمی شود. آنها توسط یک تیم از مردم انجام می شود. - آدم لامبرت

کار خوب بهتر از سخن خوب است! 

نظرات برخی از مشتریان ردلاین تیونینگ از نحوه عملکرد مجموعه!

دوستان در شرایطی هستیم که هم قطعات و هم هزینه تعمیر بالا هست و بدتر اینکه قطعات بی کیفیت فراوان یافت میشود و مکانیک ناشی هم کم نیست به همین دلیل اولش با شک و تردید ردلاین تیونینگ را انتخاب کردم، اما در نهایت از نتیجه کار شگفت زده شدم. ایرادات جزئی ماشین را با دقت شناسایی کردند و در نهایت هم با یک ریمپ، مصرف سوخت را تا حد زیادی برام کاهش دادند.
amirhossein--@amir_
امیرحسین میرمالکی
پاترول دو درب

بنده ماشینی که مشکلی زیاد خاصی نداشت بدلیل یک صدای کوچک که میشد حالا حالا ندیده گرفتش دادم دست مکانیک ناشی که گیربکس اش باز کنه و صفحه کلاچ تعویض کنه تسمه تایم و دینام هم گفتیم همین طرف انجام بده مکانیک بدلیل کم تجربه بودن گیربکس را انداخت به روغن ریزی. در همین حال با ردلاین تیونینگ آشنا شدم. واقعا می تونم بگم جزو حرفه ای ترین افرادی بودن که باهاشون همکاری داشتم. 

arvan
آروان نوری
پژو 206 تیپ 5